Резултати Конкурса „Плава планета“

Резултати XIX изложбе дечијих ликовних радова „Плава планета“

22. април 2020. године

Резултати по категоријама:

Вртићи

 Име и презимеВртић/УстановаМесто
I наградаУрош СремчевићПУ „Црвенкапа“ одељење „21. октобар“Крагујевац
II наградаЂурђа ДунићПУ „Ђурђевдан“, вртић „Зека“Крагујевац
III наградаЈефимија ЂурђићПУ „Бисери“Трстеник
IV наградаУрош ПрокићППУ „Софија Ристић“ Топола, ППГ Горња ТрнаваГорња Трнава
Специјалне награде:Дамјан ПетровићПУ „Ђурђевдан“, вртић „Колибри“Крагујевац
 Весић ПетарПУ „Ната Вељковић“Крушевац
 Јана ВуковићВртић „Чуперак“ Илина водаКрагујевац
 Огњен МалишићВртић „Другарство“Крагујевац

Млађи разреди

 Име и презимеШколаМесто
I наградаНика РатковићОШ „Владимир Перић“Пријепоље
II наградаРачић НедаОШ „Мирко Јовановић“Крагујевац
III наградаЛука ЗлопорубовићОШ „Рајак Павићевић“Бајина Башта
IV наградаЛука СтевановићОШ „Драгиша Мишовић“Чачак
Специјалне награде:Стефан ШљивићОШ „Аца Алексић“Александровац Жупски
 Софија РаковићОШ „Станислав Сремчевић“Крагујевац
 Емилија ИлићОШ „Јован Поповић“Крагујевац
 Хана ДуњићОШ „Карађорђе“Топола
 Анђела ПетровићОШ „Светозар Марковић“Лапово

Старији разреди

 Име и презимеШколаМесто
I наградаДуња МитровићОШ „Емилија Остојић“Пожега
II наградаАлександра ТрифуновићОШ „Свети Сава“Баточина
III наградаЛука КалановићОШ „Јулијана Ћатић“Страгари
IV наградаАнђелина НешовићОШ „Милоје Симовић“Драгобраћа
Специјалне награде:Богдан ТричковићОШ „Мирко ЈОвановић“Крагујевац
 Лидија БојовићОШ „ Саво Јовановић СирогојноСирогојно
 Сара СимићОШ „Ђура Јакшић“Ужице/Равни

Средњошколци

 Име и презимеШколаМесто
I наградаАнел КашићМашинско-електротехничка школаПрибој
II наградаМилица БабићУметничка школаНиш
III наградаКатарина НиколићСредња школаЛапово
Специјалне награде:Маријана МилићСредња економско-угоститељска школаНикшић (Црна Гора)
 Александра МилићевићСредња економско-угоститељска школаНикшић (Црна Гора)
 Марија БожовићСредња економско-угоститељска школаНикшић (Црна Гора)

Резултати гласања (број лајкова) публике

Име и презимеШкола/ВртићМестоБрој
ВРТИЋИ   
Маша МитићПУ „Врабац“Крагујевац241
Матија РадмановацВртић Лептирић, ПУ „Ната Вељковић“Крушевац237
Emma VaccaПУ „Лотус“Бачка Паланка212
МЛАЂИ РАЗРЕДИ   
Нејла СакићОШ „Светозар Марковић“Бродарево721
Сара БалићевацОШ „Светозар Марковић“Бродарево626
Дани БалијаОШ „Светозар Марковић“Бродарево508
СТАРИЈИ РАЗРЕДИ   
Нађа МилојевићОШ Стари градУжице531
Ана БошњаковићСтари ГрадУжице367
Ива БуљугићПетар ЛековићПожега344
СРЕДЊА ШКОЛА   
Анел КашићМашинско-електротехничка школаПрибој502
Марија БожовићСредња економско-угоститељска школаНикшић (Црна Гора)204
Катарина НиколићСредња школа ЛаповоЛапово184

НАПОМЕНА: број лајкова је евидентиран 22. априла 2020. године у поноћ, тако да садашње стање лајкова није релевантно.

Чланови жирија:

Марија Стефановић Јовановић, графички дизајнер
Сања Палибрк, графички дизајнер
Оливера Лазаревић, историчар уметности
Милан Костадиновић, графички дизајнер

НАПОМЕНА: сви чланови жирија раде као наставници ликовне уметности и ликовног васпитања у основним и средњим школама

Share: