Svečana dodela grantova

U Beogradu je 12. januara 2018. godine u prostorijama Privredne komore Srbije dodeljeno sedam (7) grantova organizacijama civilnog društva u okviru Programa za dodelu malih grantova SEEDLING projekta « Predstavljanje UN ciljeva za održivi razvoj u školama u Jugoistočnoj Evropi)», koji realizuje Regionalni centar za životnu sredinu za Centralnu i Istočnu Evropu, uz finansijsku podršku Austrijske razvojne agencije (ADA).
Potpisivanju su prisustvovali Vojislav Veljković, potpredsednik i Milan Gabarić, predsednik Udruženja.
Projekat će se realizovati do kraja juna 2018 godine. Partneri na projektu su Fakultet inženjerskih nauka, Politehnička škola, Prva tehnička škola i Prva kragujevačka gimnazija.

vest na sajtu REC-a