Završetak projekta Moji vršnjaci, moj izbor

Dana 29.12.2015. godine održane su dve završne aktivnosti u projektu Moji vršnjaci, moj izbor. U prvom delu je bilo druženje učenka škole SOŠO Vukašin Marković i vršnjačkih edukatora CEOOR (učenici OŠ Sveti Sava i OŠ Vuk Karadžić). Vršnjački edukatori su pripremili paketiće za svoje drugare i Deda Mraz ih je podelio.
U drugom delu je bila završna konferencija projekta. O projektu su govorili direktorka škole Tatjana Simić i menadžer projekta Milan Gabarić (ispred NVO Prijatelji planete). Više o projektu, ciljevima, aktivnostima, ciljnim grupama i konkretnim radionicama moglo se čuti tokom prezentacije Bojane Gavrilović, zamenice menadžera projekta.
I tako je završio ovaj divni projekta u kome su se svi učesnici učili plemenitosti, drugarstvu, ljubavi. Svi ciljevi su apsolutno postignuti, a za održivost ne treba brinuti jer će deca SOŠO Vukašin Marković biti uključeni u sve aktivnosti Prijatelja planete i Centra za ekološko obrazovanje i održivi razvoj

fotogalerija