Sastanak mentora

Održan je redovni mesečni sastanak mentora CEOOR 1. decembra 2014. godine u Medicinskoj školi . Rezultat ovog sastanka je gotovo završena programska šema Festivala ekološkog obrazovanja, koji će ove godine sadržati desetak aktivnosti:

Promocija prve radio emisije, sajta i elektronskog biltena u okviru projekta Eko info,
Ekološke predstave,
Literarni konkurs Slovne poljane
Vršnjačke radionice u saradnji sa RECAN na temu reciklaže aluminijumskih limenki,
Vršnjačke radionice na temu zagađivanja voda, Eko poruke i plakate (osnovne škole i obdaništa)
Izložba kućica za ptice u Plazi,
Osnivanje grupe vršnjačkih edukatora iz osnovnih škola,
Obeležavanje Međunarodnog dana ekološkog obrazovanja (Programski savet , stručna tribina – Ekopoetika i još par iznenađenja).

Za par dana biće objavljen kompletan program i poslat obdaništima, osnovnim i srednjim škola.